Listopad 2011

Bloody Mary

28. listopadu 2011 v 18:49 | Adéla =) |  Jiné věci ;)
Ahoj neuvěříte co se stalo dneska ve škole mi kámoš vyprávěl o krkvaví Mary že to bylo v paranormal activiti 3 a tak...tak sem si to dneska našla i na youtube tam byli nějaký lidi co to škoušeli a pak sem zašla na jednu stránku....no a četla jsme byla jsem v půlce a najednou vmím pokoji mocha!!!!Byla strašně velká 3 krát větší jak normální a prostě my doma máme zavřený okna podle mě to byla ona ja nwm možná si budete myslet že jsem nějaká blbá...ale fakt sem se bála! tak tady ěnco o ní.=)

Harry Potter-knihy

26. listopadu 2011 v 18:23 | Adéla =)
Ahojky =D tak já už jsem přečetla 1,2,3,4,5,6 a 7 díl ....čala sjem asi před měsícem a z relikvií smrti a moc se mi to líbilo tak se postrupně četla další a ted sem to asi za 1 měsíc dočetla všechny díly zrovna ted sem dočetla ohnivý pohár =D(nebrala jsem ty díli moc popořadě) =D a ted asi budu chtít číst stmívání,nový měsíc,zatmění a rozbřesk ;) tady jsou knihy Harry Potter:


;)

Jaguár

24. listopadu 2011 v 18:20 | Adéla =) |  Zvířata a příroda

  1. jaguar
    Jaguár obývá křovinaté oblasti podél řek, pralesy i lesní a savanová území. Preferuje nepřístupná zátopová území a bažinaté oblasti. Výběrem stanovišť připomíná tygra, také rád plave a dokáže překonat i široké toky. Vyhýbá se pouze vyšším horským polohám, kde jej nenajdeme. Proto není rozšířený ani v Andách, kde se naopak běžně vyskytuje jeho největší konkurent a to je puma. Velmi dobře šplhá, ale není typickou stromovou šelmou jako je třeba levhart, o tom svědčí i jeho robustně stavěné tělo. Na stromech spíše odpočívá a vyhledává je v případě ohrožení.

Soundtrack k rozbřesku ;)

21. listopadu 2011 v 18:13 | Adéla =)

Sountrack k zatmění +text

20. listopadu 2011 v 18:28 | Adéla =)
Ahoj tady je od Sii sountrack k zatmění...=)

My love

Rozbřesk

18. listopadu 2011 v 19:34 | Adéla =) |  Netovej deník
AHoj lidi tak twl byla jsem s jednou kámoškou na rozbřesku!Bylo to úžasný doporučuju ale..ten porod byl pěkně hnusnej ! =D úplně tam měla vidět ty játra a to její břicho a vipadala tam strašně staře prostě úžasnej film..no a my sme si tam dali rovnou kyblík z KFC a džus no prostě ÚŽASNÝ!!!!!!!!!

Státní svátek

16. listopadu 2011 v 19:18 | Adéla =) |  Netovej deník
Ahojky zítra je státní svátek!Já sem ráda konečně si odpočinu ;))) teda aspon myslím že si odpočinu protože rodiče chtěj zase v týhle zimě dělat nějaký pošahaný výlety! =DD tak si ho každej pěkně užíjte! ;)


Stracení psů

13. listopadu 2011 v 18:59 | Adéla =) |  Zvířata a příroda
Ahojky...mě se stalo (zrovna o podzimních prázdninách) se nám stratil psík ...(naštěstí se našel hned ten den)ale my sme šli totiž na procházku (byli jsme na chalupě)a tam vždycky chodíme na procházky a tak sme vzali Amálku i Sida a už sme se vraceli k auto eště nám zbývalo tak 3 km a najednou Sid fuč Amálka vyšla z křoví ale Sid ne 2 hodiny sme na něho pískali a volali ale nic tak už sme si říkali že bud je v rakousku nebo ho zastřelili strašně sme se báli tak sme jeli k chalupě a že zůstanem se ségrou doma a že se tam pojedou eště kouknout na kole přijeli za 1 hod. ale nenašli ho tak vovala strejdovi protože pracuje jako se zvéřatama má sví vlastní srny atd....a řekl at tam nechá tryko nebo bundu a at tam jedem tak v 11 večer a měl by tam být tak sme to tak udělali a fakt tam byl!Byli sme štěstím bez sebe =))) takže kdyby se vám pes stratil tak tam dejte na to místo tryčko nebo něco kde by poznal váš pach! ;))) a tohle je Sid(je to pitbul kíženej se stafordem):


a tohle Amálka ;)

Obří pixelky =D

10. listopadu 2011 v 19:05 | Adéla =)
Tyhlety mě fakt dostal =D :Psí 1.kalendář(Září)

8. listopadu 2011 v 18:56 | Adéla =)

ZÁŘÍ
1
Blesk
2
Pluto
3
Bandy
4
Ruby
5
Ted
6
Brek
7
Aston
8
Loran
9
Diky
10
Rolf
11
Wendy
12
Bella
13
Alisa
14
Lasky
15
Ella
16
Brixa
17
Štaflík
18
Špagetka
19
Aura
20
Thami
21
Leo
22
Filla
23
Elka
24
Arči
25
Daryk
26
Bazir
27
Dar
28
Dafy
29
Dena
30
Doris


=)

Stromy keltů ;)

7. listopadu 2011 v 18:27 | Adéla =) |  Netovej deník

Keltští druidové se snažili vyčíst osud nikoliv z hvězd, ale spojili narození člověka s určitým druhem stromu. Keltské věštby střídají celkem sedmnáct různých stromů za půl roku, a to po desetidenních obdobích. (PRÁVĚ SE TO UČÍME V DĚJEPISE ;) TAK SE KOUKNĚTE JAKÝ JSTE ZNAMENÍ)

Jaký strom, taková povaha

Jasper

5. listopadu 2011 v 19:13 | Adéla =)
Jasper
http://idigitalcitizen.files.wordpress.com/2009/09/jasper-cullen03.jpg
Tyhle jsou fakt p+kný fotky ;)

Kočičky-pixelky

5. listopadu 2011 v 18:16 | Adéla =)
Nosorožec

4. listopadu 2011 v 18:17 | Adéla =) |  Zvířata a příroda
narození. Po 2-3 letech samice mládě odežene a může se znovu pářit.
Potrava: Bílý nosorožec je býložravec, který se živí hlavně travinami, které spásá k tomu uzpůsobenými širokými ústy. Díky krátkým nohám snadno dosáhne hlavou na zem a pohybem hlavy ze strany na stranu spásá velké množství trav.
Zajímavosti: Na celém světě je v zoologických zahradách chováno 10 jedinců poddruhu severních bílých nosorožců. Z toho jich žije 7 v zoo Dvůr Králové. Rozmnožení v zajetí je těžké, přesto se v zoo ve Dvoře Králové, jako jediné zoo na světě tohoto nosorožce podařilo čtyřikrát úspěšně rozmnožit, poslední mládě, samička Fatu se narodila v roce 2000. V roce 2006 proběhlo očekávané páření samce Sauta a samice Nájin.

Rozhovor s Robertem

3. listopadu 2011 v 18:31 | Adéla =)

Všichni mluví o erotických scénách...
Ta knížka je skvělý příklad toho, jak v podstatě nic neukázat a přitom jiskřit erotikou. Hraje si s představivostí lidí. Sexuální scéna je úplně na fantazii fanoušků. Zároveň je to trochu těžké, protože když děláte tu scénu, potřebujete něco ukázat, nejde to jen se zatmívačkou, protože lidi by se zbláznili. Je divný točit něco, na co lidi čekali tak dlouho, a vědět o tom očekávání. Doufám, že jsme se to zvládli se ctí.

Tvoje a Kristenina postava prožily při natáčení tolik romantických momentů, hlavně poslední den natáčení.
Poslední den natáčení na Saint Thomas byl skvělý. Byli jsme tam jen Kristen a já. Jediná doba, kdy jsme natáčeli při pěkném počasí. Byl to doslova poslední den točení a dělali jsme noční scénu, při které se líbáme v oceánu. Takže to nebyl úplně špatný způsob jak se rozloučit. Pak tam všichni zůstali a sledovali východ slunce. Bylo to hezký.

Můžeš nám říct něco o Kristen?
Jediná věc, na kterou se dívá v televizi, je program o vaření -hlavně pokud je na place. Má svou televizi po celou dobu ve svém maskérském přívěsu. Tohle je jediný její hvězdný manýr (směje se); kanál s vařením musí být pořád zapnutý, kdekoliv.

Máš v tomhle filmu nějakou oblíbenou scénu?
Scéna s porodem je tak moc odlišná od zbytku ságy. Je tak drsná a krvavá, nebo aspoň byla při natáčení. V knížce to nebylo žádným způsobem učesáno. To bylo hodně odvážné.

Pokud vím, užíval sis scény s Mackenzie...
Pro většinu natáčení jsme měli animatronické dítě. Bylo to pro scénu, kdy ji Bella poprvé uvidí. Vypadalo jako Chucky (směje se). Chucky Renesmee (směje se víc).

Ale točili jste i se skutečnými dětmi, že ano?
Ano, a líbilo se mi to. Mám rád děti a točení s nimi. Je to obzvlášť zábavné, protože celou dobu zkoušíte dělat osobu, která je celou dobu jako socha. Jenže když je tam dítě, nikdo nedokáže být tak odolný, nemůžete držet svoje emoce na uzdě - a to je to, co Edward dělal celou dobu. Mít dítě vás zlidští. Když pracujete s malými dětmi, dělají si, co chtějí, takže musíte improvizovat, což je cool.

Myslíš, že s tím typem slávy, který máš, a s vazbami na Twilight pro tebe bude těžší získat práci, kterou bys vážně chtěl?
Samozřejmě. Před Twilight jsem byl na castinzích k tolika věcem, a vždycky jsem skončil mezi nejlepšími třemi. Pak dali tu roli někomu, kdo byl slavnější než já, a já si pořád říkal, jak nedér to je, takže jsem jako jediné východisko viděl stát se slavnějším. Jenže když jste superslavní, nabízejí vám tuny špatných věcí, filmy, ve kterých ani není rozhodnuto o štábu. Pokud jste neudělali dost práce, režiséři na vás koukají jako na neznámého a není tam žádné stigma spojené s vaším jménem. Někdy je těžší získat nějakou roli. Je to divný.

Takže se před tebou zavřely některé dveře...
Když jste úplně neznámí, máte víc šancí. Po Stmívání jsou věci jinak, což je způsobeno penězi, které z toho plynou. Když ve filmu není žádná hvězda, není šance, že by se ten film prodal, takže vás to nutí natočit dobrý film. Jenže když jste známý, najednou je z toho: "Protože v tom hraje, uděláme z toho věc pro teenagery", takže změní příběh a nakonec jste pod tlakem. Dobrý režisér se s tím nebude chtít vyrovnat. Ale je pravda, že pokud najdete perfektní roli, všechno zapadne na své místo. Ale je míň možností. Teď mám velmi specifickou image, takže je těžké najít roli, pro kterou bych se hodil.

To tě nezastavilo od získání role v Cosmopolis.
To bylo úžasné. Nechal jsem rozjet svou paranoiu a myslel jsem, že žádný dobrý režisér se mnou teď nebude chtít nic mít. A pak mi Cronenberg dal tuhle nabídku - přímo mně. Ani jsem ho nikdy předtím nepotkal... Při natáčení jsem se měl skvěle, a pořád jsem říkal: "Jsem dost dobrý?" Vůbec nevím, co dělám," a on říkal: "Proč takhle přemýšlíš? Jsi herec," a jediný důvod, proč se mi všechno tohle dělo byl to, že jsem se stal tímhle druhem celebrity a bál jsem se, že mě lidi nebudou brát vážně.

Co v tobě Cronenberg viděl, že tě do té role obsadil?
Nic. Jen rozhovory. A viděl Nezapomeň na mě. Ale tahle role je něco, co jsem nikdy předtím nedělal. Když jsem poprvé četl scénář, myslel jsem, že to nedokážu zahrát. Miloval jsem ten scénář, ale bál jsem se. Říkal jsem mu skoro týden, že mu zavolám, jestli tu roli chci nebo ne. A celý ten týden jsem strávil tím, že jsem přemýšlel, jak to odmítnu. Jediná věc, na kterou jsem myslel, byla: "Podívej, nemůžu tohle dělat, protože jsem srab a nevím, jak to zahrát (hlasitě se směje). Takže jsem souhlasil a řekl mu, že nevím o čem ten příběh je. A on řekl, že to taky neví. Od toho okamžiku jsme spolu začali spolupracovat. Nikdy jsem nepracoval s fimařem, který by si tolik věřil. Jen denně říkal "uvidíme, co se stane", neměli jsme žádné zkoušení, nic. Bylo to šílené.

Víme, že se rád díváš na filmy. Který jsi viděl jako poslední?
Červenou Karkulku. To bylo poslední, co jsem viděl. Chodit do kina je po Twilight nemožné. Jste chyceni v temném sále a nevíte, co se děje, a já znervózním a myslím na všechno, na co si musím dávat pozor a to je konec. Tenkrát bylo před kinem šedesát lidí. Když jsem šel na Počátek. Šel jsem do kina uprostřed ničeho a najednou tam bylo 20 paparazziů. Nemohl jsem je pak celý den setřást.
Zdroj-stmivani.blog.cz

Křečulda s mrkví=D

2. listopadu 2011 v 18:34 | Adéla =) |  Zvířata a příroda
Ahoj zrovna dneska sem přemýšlela o tom co sem mám dávat protože už moc nwm...tak sem šla na google a zadala sem na obrázky zvířátka a klikla jsme na jeden odkaz a tam se my zobrazila tahfle fotka j fakt dobrá =DD

17707763