Prosinec 2011


Ashley Green

30. prosince 2011 v 11:41 | Adéla =)

Ashley Greene je tváří DKNY a DKNY Jeans (= Donna Karan New York) a nyní má svůj billboard na Times Square.

Kočkovité šelmy

28. prosince 2011 v 9:10 | Adéla =) |  Zvířata a příroda
Black Panther Pictures

Tadytahle fotka je úžasná!!! ;)A pak další kočkovyté šelmy ;)) =)

Václav Havel

26. prosince 2011 v 17:45 | Adéla =)
Ahojky =) myslím že tento článek bych chtěla napsat o Václavu Havlovi...myslím že by si to zasloužil.Byl to úžasný politik,dramatik muž a asi manžel a kdo ví...včem eště byl úžasný ;)))
a měl úýasné projevy.....mám ho ráda fakt viděla jsme i ten pohřeb a ty projevy co tam měl Klaus Schwarzenberg a ta Madelajn Albrightovou nebo jak se jmenuje =D byly skvělí ..já moc Klause nemám ráda ale muim říct že měl taky moc pěkněj projev...;) ale nejhezčí měl asi Karel Schwarzenberg... S.A musim říct že Václava Havla bude škoda!On například jak měl ty různý projevy a nebo když dělal ty svoje hry do divadla tak řekl: KAŽDÝ SE CHOVÁ TAK,JAK SI MYSLÍ,ŽE BY SE MĚLI CHOVAT VŠICHNI.A to je podle mě pravda.A chci si taky jednou přečíst o něm knížku =D
A tady pár fotek z pohřbu :/ =))Vánoce ;)

21. prosince 2011 v 19:02 | Adéla =) |  Netovej deník
Ahojky ;) už sme se mnoha zvás ptala jestli mají už nakoupené dárky a jestli je mají zabalené..;) já je teda už všechny mám ale pro mamku a pro babču mi ještě chybí...zabalit je musim =D no já osobně se těšim na dárky...teda já vim co tam budu mít PENÍZE! =D =D ale prej ještě něco =D docela se těšim prej mám dostat od mamky 1000 a od babči tak =D sem zvědavá co dostanu od sester a od tatky =D =D no a denska jsme byli se škoolou na nějakým betlémě ;) dyštak sem dám fotky ale nwm nemůžu najít kabel USB =D a tady jeden krásnej obázek:


Příběh ;)

20. prosince 2011 v 18:31 | Adéla =) |  Netovej deník
Ahojky napsala jsem takovou věc...není to příběh =D je to jenom kousek snu není to moc dobrý...ale přečtěte si to a sami uvidítě ;) P.S mám toho víc....ale nwm jestli to sem mám dát pokus se vám to bude líbit tak to jsem dám ;))

Psí příběh =(

19. prosince 2011 v 18:19 | Adéla =) |  Jiné věci ;)

Smutný příběh z úst jednoho psíka:
"Když jsem měl 6 týdnů, koupili jste si mě. Hodně jsem si hrál s dětmi a byl jsem s vámi velmi šťastný. Jak jsem rostl, rostli se mnou i starosti o mě a i můj apetit. Děti si se mnou už nechtěli hrát, a když jsem přiběhl a čekal pohlazení, tak mě odehnali a mnohokrát do mě i kopli. Jedno krásné ráno mě posadili do auta. Ja jsem byl tak š......ťastný, konečně po ......dlouhých měsících vidím i něco jiného než naši zahradu. Zastavili jsme na krajnici dálnice. Odhodili jste můj oblíbený míček. Utíkal jsem za ním, ale když jsem sa vrátil, vy jste tam už nebyli. Bezradně jsem běhal mezi auty s míčkem v tlamě. Řidiči na mě troubili a našli se i tací , kteří zrychlili když mě uviděli. Chtěl jsem běžet na kraj cesty, protože jsem se velmi bál. Najednou jsem pocítil silný náraz v boku a víc jsem se nemohl postavit.Z posledních sil jsem se doplazil na kraj cesty. Pokoušel jsem se jít za vámi, ale nedokázal jsem to. Okolo mě byla samá krev. Byla tma, bál jsem se, byla mi zima. Míček jsem ještě stále držel v tlamě, byl jsem si jistý, že se pro mě vrátíte. Marně jsem štěkal, vyl, nikdo se u mě nezastavil. Po dlouhých hodinách u mě zastavilo auto, a nehledíc na krev a bláto mě uložil do svého auta. Když auto zastavilo, běžel k nám muž v bílém plášti. Jen smutně zakroutil hlavou. Můj nový pán, který mě znal 15 minut mě objal a velmi plakal. V tu chvíli jsem pustil míček, abych mu oblízal ruku a vyjádřil mu svoje "DĚKUJI". Potom jsem usínal a naposledy jsem zaslechl jak můj nový pán pláče. Už se nebojím, nic mě nebolí a není mi zima" Zemřel jsem ". Možná kdyby jsem nerozhryzal bačkory tak hodně, mohl jsem jěšte žít.=((

P.S tenhle příběh tam dala kamarádka na facebooku okopírovala jsem to...je to úžasnej příběh...a nejhorší na tom je že tohle se opravdu stává tohel ti blbí lidi dělaj a to ..je na tom NEJHORŠÍ! =(


New Moon

15. prosince 2011 v 18:18 | Adéla =)
New Moon Wallpaper - Jasper, Carlisle and Emmett - twilight-series wallpaper Ahojky tady pár fakt sexy obrázků z novýho měsíce ;)

Potkánek

12. prosince 2011 v 18:50 | Adéla =) |  Jiné věci ;)
Ahoj potřebuju pomoct! =) mí kámoši mi koupili potkánka a já si ho nemůžu nechat rodiče říkali že nám to stačí(2 psy)a tak si ho nemůžu nechat....a ted je na den u kámoše ale jenom na 1 DEN já ho nechci dávat do zverymexu....=( tak se asi budu muset ptát lidí (kámošů)jestli toho chudáčka nechtěj ale nevíte co mám dělat?

Členové Cullenovy rodiny ;)

11. prosince 2011 v 18:48 | Adéla =)

Členové Cullenovy rodiny...

Carlisle Cullen - životopis
Datum narození: 40.léta 17.století
Datum přeměny: 1663
Stav: upír
Věk: navždy 23 let
Původ: Londýn
Barva vlasů: blond
Barva očí: zlatá - černá
Výška: 188 cm
Fyzický popis: velmi pohledný
Výjmečné nadání: soucit
Povolání: doktor medicíny
Rodina: manželka - Esme, děti - Edward, Emmett, Jasper, Alice, Rosalie
Záliby: medicína (je imunní vůči lidské krvi)
Auto: černý Mercedes E55 AMG
Osobní historie: Syn pastora, který nenáviděl upíry, vlkodlaky a čarodějnice. Carlisle našel upíry v městském kanálu a jeden z nich ho kousl, a tak přeměnil na upíra. Jelikož nemohl domů, přeměnil se ve sklepě. Když zjistil čím se stal, chtěl se zabít. Nenáviděl se. Chtěl umřít hlady, ale nevydržel to. Proto zaútočil na jeleny a zjistil, že může žít z krve zvířat. V průběhu dvou století si vytvořil imunitu vůči lidské krvi a tím se mohl věnovat práci doktora. Při studiu v Itálii se seznámil s vůdci upírů Volturiovými. Postupem času si vytvořil vlastní rodinu upírů.

Rozbřesk

10. prosince 2011 v 18:55 | Adéla =)
Breaking Dawn je v kinech ... (datováno k 4. 12.) a během této kratičké doby vydělal celosvětově 587 926 409 dolarů, v přepočtu tedy bez mála 11 miliard korun. Což dělá pětkrát více, než kolik bylo do filmu investováno během natáčení.=))

ČT2

9. prosince 2011 v 18:40 | Adéla =) |  Jiné věci ;)
Ahojky dneska rodiče a sestra jeli do krámu....a já jsme byla doma s pejskama...starší ségra byla venku a já si zapnula telku...a dala jsem tam ČT2 a on tam byl film vlastně o zvířatech...byli tam medvídci mroži atd. ;) a pak tam bylo že tam jeden ten chlápek šel do vody byl tam žralok kterej jedinej vydrží pod zamrzlím ledem...pak tam byli další živočichové a 2 mě zaujali a to jsou tyhle :ŽEBERNATKA TYKADLOVÁ A MOŘSKÝ ANDĚL tady je něco o nech jsou úžasný ta zaběrnatka svítí zelená žlutá atd.tak těmahle svítí! =D


Jasper-Jackson ;)

6. prosince 2011 v 18:52 | Adéla =)
Ahoj tady je pár photoshopů ;) sou úžasný já mám Jaspera(Jacksona) strašně ráda! ;)

Jackson Rathbone - fotograf Guliano Bekor
imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com
Čtyři nové outtakes z magazínu Troix, dalších 90 již dříve zveřejněných najdete zde.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Paranormal activity1,2

3. prosince 2011 v 18:49 | Adéla =)
Ahojky tady je zdarma ke shlédnutí paranormal activity1,2 ;)(tadytohle je jednička pak si to tam musí te tu 2 zadat ;))


Fénixové

1. prosince 2011 v 18:52 | Adéla =) |  Zvířata a příroda
Fénixové jsou úžasní! =D napadlo mě to předchívlí abyhc sem dala Fénixe...vlastně je Fox z Harryho Pottera =D
FÉNIX JE POVAŽOVÁN ZA JEDNU Z NEJTARŠÍCH NADPŘIROZENÝCH BYTOSTÍ .
MŮŽE MÍT TISÍCE PODOB ALE NEJVÍCE HO ZNÁME JAKO OHNIVÉHO PTÁKA.