Září 2012

Příběh a...

20. září 2012 v 18:37 | Adéla |  Netovej deník
Ahoj lidi :) tak jste si asi všimli že mám nový dess ne?Líbí se vám?Mě osobně jo. :) No a chtěla bych vám něco říct co se nám holkám stalo...Před týdnem ve středu jsme byli na těláku a byla tam sít viděla jsme že se tam něco hejbe a tak jsem tak rychle běžela a holky za mnou.Byl tam zajíček!Ten zajíček byl celej zamotenaj v tý po*raný síti na softball.Měl to kolem krku i kolem nožek.A my s mou nejlepší kámoškou sme to slyšeli jak se dusí.bylo to hrozný!! :/Pak se nám podařil vymotat ale pořád sde strašně cukal nehorázně se bál.A rychle u tek a zamotal se do další sítě a pak do dálší tak sme ho museli znovu vymotávat a pak jsem ho sebrala do rukou a vypustila ho.Ještě štěstí že jsem ho tam viděla' ! :) No a dneska jsme měli vekou přestávku a šli jsme ven.A tam byl zamotanej ježeček.!!Tak jsme ho vymotali s pomocí učitelky a Vítek z 7.B si ho všimnul jinak bysme ho tam neviděli)Tak jsme ho pak dali do krabice a odnesli k vrbě a pak nejspíš utekl nebo tak.Už jsme si s nej kámoškou říkali že tam v noci půjdem a ty sítě rozřežem aby se tam žádný zvířátko už nedostalo!! :)

P.S-zejtra jedu do tý Paříže a pak do Angli všechno vám to napíšu až se za týden vrtám.A dám sem i fotky)PROSÍM NEMAŽTE MĚ Z SBéček A OMLUVTE MĚ Z KONTROLOVÁNÍ . DÍKY :))


Něco..)

16. září 2012 v 19:07 | Adéla |  Netovej deník

Ahoj lidi ;)) tak.Na blog budu chodit trošku mín a v pátek totiž jedu do Paříže na 2 dny(sice jsem tam byla s rodičma ale je to tam parádní takže tam chci zas :DD) a pak do vysněný Anglie tudíž se vrátím až za týden a to tu nebudu vůbec.Jen abysto to věděli :D .No a budou tady na blogu nějaký novinky třeba budu mít nový dess a ještě něco.No uvidíte . :D A kde ste byli o výkendu?My sme byli na Bezdězu s kámošema tatky..atd. :DD)

P.S-někdy bych si chtěla pořídit tohohle papouška.Je to žako a chtěla bych ho naučit mluvit :D


Jsem zpět ;)

12. září 2012 v 18:47 | Adéla |  Netovej deník
Ahoj :) tak jsem zpátky...Njn.prázdniny byli náročný!A co vaše prázdniny??A co škola??Těším se co napíšete :D taky vám to pak napíšu...a pak vám i napíšu něco co se mi dneska stalo to ale až potom :).Omlouvám se vám.Hiatus se protáhl na 2 měsíce.. :DD trošku dýl než bych čekala.Ale musím říct že jsem si prázdniny užila :)