HAF & MŇAU novým partnerem Obchodu bez kožešin!

11. března 2014 v 18:14 | Adéla |  TÝRÁNÍ AJ.
S radostí vítáme v programu Obchod bez kožešin nového partnera - měsíčník pro milovníky psů a koček HAF & MŇAU!
Časopis HAF & MŇAU se věnuje každodenním problémům a radostem lidí, kteří mají pejsky a/nebo kočičky jako členy domácnosti. Kromě jiného věnuje značnou pozornost i kontroverzním tématům, o kterých se jinde nepíše vůbec nebo jen málo (množírny psů a koček, případy týrání ad.). Součástí časopisu jsou dále výchovné, výcvikové, výživové, veterinární ad. poradny s předními odborníky a reportáže z nejrůznějších akcí a výstav.
HAF & MŇAUNejvíc ze všech časopisů se věnuje charitě ve prospěch opuštěných a týraných zvířat (šéfredaktorka Kateřina Kašparová se v tom osobně aktivně angažuje už 24 let!) - pravidelně vozí pomoc do útulků (v rámci vlastního projektu PRO ÚTULKY), dává jim prostor k prezentaci, nabízí psy a kočky k umístění. Hodně se též věnuje "osvětě" - tj. zejména propagaci kastračních programů (= ideální prevence proti nežádoucímu množení), učí děti, jak se správně chovat ke zvířatům - a to nejen na stránkách časopisu, ale přímo i na akcích, kde se jeho zástupci aktivně účastníme (dětské dny, výstavy psů a koček) ad. Časopis HAF & MŇAU není vydáván primárně pro zisk - vše, co "vydělá", jde obratem na pomoc potřebným zvířatům.
HAF & MŇAU se stal již druhým českým mediálním partnerem projektu Obchod bez kožešin a zavázal se tak, ženebude propagovat pravé kožešiny. Stejný slib dal v roce 2010 také internetový magazín o módě salon.cz.
Více informací najdete na www.obchodbezkozesin.cz, vyjádření časopisu HAF & MŇAU si můžete přečíst zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama